MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Category
sq: Kategoria

en: All
sq: Të gjitha

en: Code
sq: Kodi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: The specified passwords do not match.
sq: Fjalëkalimet e specifikuara nuk përputhen.

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Installed %module module.
sq: U instalua moduli %module.

en: All of your projects are up to date.
sq: Të gjitha projektet tuaja janë të përditësuara.
