MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: All
ug: ھەممە

en: Code
ug: كود

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ug: <a href="@url">بېكەتكە كىرىڭ</a>.

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
