MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: All
ast: Too

en: Code
ast: Códigu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: The specified passwords do not match.
ast: Les claves nun casen.

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: Installed %module module.
ast: Preséu %module instaláu.

en: Congratulations, you installed @drupal!
ast: ¡Norabona, fuisti a instalar @drupal!

en: Basic page
ast: Páxina básica
