MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: All
bo: ཡོངས

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Installed %module module.
bo: མ་དཔེ་%module་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
bo: དྲ་གནས་ནས་སྐད་རིགས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ༼གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྔོན་བཏགས་དང་དྲ་མིང༽།

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།

en: All of your projects are up to date.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ལས་གཞི་ཡོངས་ཆེས་གསར་ཤོས་རེད།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
