MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Currency
gl: Divisa

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: All
gl: Todo

en: Price
gl: Prezo

en: Code
gl: Código

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Reference
gl: Referencia

en: The specified passwords do not match.
gl: Os contrasinais que indicou non coinciden.

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Installed %module module.
gl: Modulo %module instalado.

en: Congratulations, you installed @drupal!
gl: Parabéns, vostede instalou @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
gl: Revise as mensaxes anteriores antes de visitar <a href="@url">o seu novo sitio</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
gl: <a href="@url">Visite o seu novo sitio</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
gl: Determinar a lingua a partir da URL (prefixo da ruta ou dominio).

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: All of your projects are up to date.
gl: Todos os seus proxectos están actualizados.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Default store currency
gl: Divisa predeterminada da tenda
