MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Code
hy: Կոդ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: The specified passwords do not match.
hy: Մուտքագրված գաղտնաբառերը չեն համըկնում:

en: « first
hy: « առաջինը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Installed %module module.
hy: Տեղադրված է %module մոդուլը։

en: Congratulations, you installed @drupal!
hy: Շնորհավորում ենք, դուք տեղադրել եք @drupal!

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
