MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Code
jv: Kode

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: The specified passwords do not match.
jv: Kode sandhi ora cocok.

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Main menu
jv: Menu utama

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Installed %module module.
jv: Masang modul %module.

en: Congratulations, you installed @drupal!
jv: Wilujeng, panjenengan sampun sukses masang @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
jv: Nonton manéh pesen nang ndhuwur sakdurunge niliki <a href="@url">situs anyar Sampéyan</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
jv: <a href="@url">Kunjungi situs Sampéyan</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
jv: Ngenali basa saka URL (ater-ater Path utawa domain).

en: All of your projects are up to date.
jv: Kabèh proyek Sampéyan uwis dianyari.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Asc
jv: Urut Maju
