MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Password
ky: Сырсөз

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: The specified passwords do not match.
ky: Сырсөздү туура жана эки жолу киргизишиңиз керек.

en: last »
ky: соңку »
