MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: All
mn: Бүгд

en: Code
mn: Код

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: The specified passwords do not match.
mn: Тодорхойлогдсон нууц үг тохироогүй.

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: Installed %module module.
mn: %module модулийг суурилуулчихсан.
