MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
