MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Currency
sk: Mena

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Password
sk: Heslo

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: All
sk: Všetky

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Price
sk: Cena

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Reference
sk: Referencia

en: The specified passwords do not match.
sk: Zadané heslá sa nezhodujú.

en: Promotions
sk: Akcie

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Installed %module module.
sk: Inštaluje sa modul %module.

en: Congratulations, you installed @drupal!
sk: Gratulujeme, nainštalovali ste @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sk: Skontrolujte správu zobrazenú vyššie pred navštívením <a href="@url">vašej novej stránky</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sk: <a href="@url">Navštívte svoju novú stránku</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
sk: Zistiť jazyk z URL adresy (predpona cesty alebo doména)

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: All of your projects are up to date.
sk: Všetky vaše projekty sú aktualizované.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Default store currency
sk: Predvolená mena obchodu

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: All products
sk: Všetky produkty
