MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Password
sr: Лозинка

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Price
sr: Цена

en: Code
sr: Кôд

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: The specified passwords do not match.
sr: Наведене лозинке се не подударају.

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Installed %module module.
sr: Модул %module је инсталиран.

en: Congratulations, you installed @drupal!
sr: Честитамо, инсталирали сте @drupal!

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.
