MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: All
bg: Всички

en: Price
bg: Цена

en: Code
bg: Код

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: The specified passwords do not match.
bg: Паролата е невалидна.

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Congratulations, you installed @drupal!
bg: Поздравления, Вие инсталирахте @drupal !
