MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Images
bs: Slike

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Password
bs: Lozinka

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: All
bs: Sve

en: Code
bs: Kod

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: The specified passwords do not match.
bs: Unesene lozinke se ne podudaraju.

en: Products
bs: Proizvodi

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: Installed %module module.
bs: Modul %module instaliran.

en: Congratulations, you installed @drupal!
bs: Čestitamo, instalirali ste @drupal!

en: Footer menu
bs: Footer meni
