MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (46 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Images
el: Εικόνες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: All
el: Όλες

en: Price
el: Tιμή

en: Desc
el: Φθί

en: Code
el: Κωδικός

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Reference
el: Αναφορά

en: The specified passwords do not match.
el: Οι κωδικοί που δόθηκαν δεν είναι ίδιοι.

en: Product
el: Προϊόν

en: Products
el: Προϊόντα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Installed %module module.
el: Εγκαταστάθηκε η μονάδα %module.

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Congratulations, you installed @drupal!
el: Συγχαρητήρια, εγκαταστήσατε το @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
el: Εξετάστε τα παραπάνω μηνύματα πριν επισκεφτείτε <a href="@url">το νέο σας ιστοτόπο</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
el: <a href="@url">Επισκεφτείτε το νέο σας ιστοτόπο</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
el: Προσδιορισμός της γλώσσας από το URL (Πρόθεμα διαδρομής ή όνομα χώρου).

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
el: Το <em>Κύριο</em> μενού χρησιμοποιείται σε πολλές ιστοσελίδες για να δείχνει τις κεντρικές ενότητες της ιστοσελίδας, συχνά σε ένα μενού πλοήγησης στην κορυφή.

en: All of your projects are up to date.
el: Όλα σας τα έργα είναι ενημερωμένα.

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Default store currency
el: Εξ' ορισμού νόμισμα καταστήματος

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ
