MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Username
he: שם משתמש

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: All
he: הכל

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Price
he: מחיר

en: Desc
he: יורד

en: Code
he: קוד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Reference
he: רפרנס

en: The specified passwords do not match.
he: הסיסמאות שהזנת אינן תואמות.

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Masquerade
he: התחפשות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Installed %module module.
he: הותקן המודול %module.

en: Congratulations, you installed @drupal!
he: ברכותינו, התקנת את @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
he: קרא את ההודעות לעיל לפני שאתה מבקר <a href="@url">באתר החדש שלך</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
he: <a href="@url">בקר באתר החדש שלך</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
he: השפה נקבעת לפי הURL (קידומת הנתיב או דומיין).

en: All of your projects are up to date.
he: כל הפרויקטים שלך מעודכנים.

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: All products
he: כל המוצרים
