MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Currency
hr: Valuta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: All
hr: Svi

en: Price
hr: Cijena

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: The specified passwords do not match.
hr: Navedene lozinke se ne podudaraju.

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Installed %module module.
hr: Instaliran %module modul.

en: Congratulations, you installed @drupal!
hr: Čestitamo, instalirali ste @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hr: Pregledajte gornje poruke prije no što posjetite <a href="@url">Vašu novu lokaciju</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hr: <a href="@url">Posjetite vašu novu lokaciju</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
hr: Odredi jezik iz URL-a (prefiks putanje ili domene).

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.

en: All of your projects are up to date.
hr: Svi vaši moduli su svježi.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Asc
hr: Uzlazno
