MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: The specified passwords do not match.
ka: მითითებული პაროლი არ ემთხვევა.

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Installed %module module.
ka: დაყენებულია %module მოდული.
