MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: All
kk: Барлық

en: Code
kk: Коды

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: The specified passwords do not match.
kk: Енгізілген құпия сөздер сәкес келмейді.

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Installed %module module.
kk: %module модулі қондырылды.

en: All of your projects are up to date.
kk: барлық сiздiң жобаларыңыз жаңартқан
