MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: The specified passwords do not match.
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಗಳು ಸರಿಯಾಗಿಲ್ಲ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Installed %module module.
kn: %module ಮಾಡ್ಯುಲ್ ಇನ್ಸ್ಟಾಲ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
