MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: All
ku: هەموو

en: Code
ku: کۆد

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: The specified passwords do not match.
ku: وشەنهێنییەکان وەک یەک نین.

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Installed %module module.
ku: مۆدیولی %module دامەزرێنرا.

en: Congratulations, you installed @drupal!
ku: پیرۆزە دامەزراندنی @drupal!

en: All of your projects are up to date.
ku: هەموو پڕۆژەکانت نوێترینن.

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
