MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: All
lt: Visi

en: Price
lt: Kaina

en: Code
lt: Kodas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Reference
lt: Nuoroda

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa.

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lt: Sveikiname Jūs įdiegėte @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prieš aplankant <a href="@url">naują svetainę</a> peržiūrėkite  aukščiau esančią žinutę.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lt: <a href="@url">Aplankykite savo naują svetainę</a>.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: All of your projects are up to date.
lt: Visu jūsų projektai naujausios versijos.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Default store currency
lt: Numatytoji parduotuvės valiuta

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu
