MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Currency
lv: Valūta

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: All
lv: Visi

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Price
lv: Cena

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Reference
lv: Atsauce

en: The specified passwords do not match.
lv: Norādītās paroles nesakrīt.

en: Product
lv: Prece

en: Products
lv: Preces

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Masquerade
lv: Maskēšanās

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Installed %module module.
lv: Uzstādīts %module modulis.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lv: Apsveicam, jūs instalējāt @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lv: Pārbaudiet iepriekšminētos paziņojumus pirms aplūkojat <a href="@url" > Jūsu jaunizveidoto vietni </a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lv: <a href="@url">Apmeklēt jauno vietni</a>.

en: All of your projects are up to date.
lv: Jaunākās versijas uzstādītas.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Default store currency
lv: Veikala noklusējuma valūta
