MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Currency
mr: चलन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: All
mr: सर्व

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: Price
mr: किंमत

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: The specified passwords do not match.
mr: दिलेला संकेताक्षर जुळत नाही.

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा

en: Basic page
mr: साधे पान
