MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: The specified passwords do not match.
my: စကားဝှက်ထပ်မံ အတည်ပြုချက် မကိုက်ညီပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Installed %module module.
my: %module မော်ဂျုးကို တပ်ဆင်ခဲ့ပါသည်။
