MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Category
ne: वर्ग

en: All
ne: सबै

en: Code
ne: कोड

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
