MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Currency
pl: Waluta

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: All
pl: Wszystko

en: Welcome
pl: Witamy

en: Price
pl: Cena

en: Desc
pl: Malejąco

en: Code
pl: Kod

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Reference
pl: Referencja

en: The specified passwords do not match.
pl: Podane hasła nie są jednakowe.

en: Promotions
pl: Promocje

en: Product
pl: Produkt

en: Products
pl: Produkty

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Installed %module module.
pl: Zainstalowano moduł %module.

en: Configure store
pl: Konfiguracja sklepu

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: Congratulations, you installed @drupal!
pl: Gratulacje, system @drupal został zainstalowany!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pl: Przeczytaj powyższy komunikat zanim przejdziesz do <a href="@url">Twojej witryny</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pl: <a href="@url">Przejdź do Twojej witryny</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
pl: Język zdeterminowany na podstawie adresu (prefiks ścieżki lub domeny).

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
pl: <em>Główne</em> menu wykorzystywane jest na wielu witrynach do pokazywania najważniejszych sekcji serwisu, często w górnej części witryny.

en: All of your projects are up to date.
pl: Wszystkie Twoje projekty są aktualne.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Default store currency
pl: Domyślna waluta sklepu

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: All products
pl: Wszystkie produkty

en: Importing content.
pl: Importowanie zawartości.

en: Flushed caches.
pl: Wyczyszczono pamięć podręczną.

en: Do you want to install the demo store?
pl: Czy na pewno instalować wersję demonstracyjną sklepu?

en: Change my username and password.
pl: Zmiana nazwy użytkownika i hasła.

en: Installed the default theme.
pl: Zainstalowano domyślną skórkę.

en: Configured localization.
pl: Skonfigurowano lokalizację.

en: Let's Get Started!
pl: Zaczynajmy!
