MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Username
se: Geavahannamma

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: The specified passwords do not match.
se: Čállon čoavddasánit eai leat seammaláganat

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
