MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: All
sl: Vsi

en: Price
sl: Cena

en: Code
sl: Koda

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: The specified passwords do not match.
sl: Vnešeni gesli se ne ujemata.

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.
