MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Category
th: หมวดหมู่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Price
th: ราคา

en: Code
th: รหัส

en: The specified passwords do not match.
th: รหัสผ่านที่ระบุไม่ตรงกัน

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Installed %module module.
th: %module ติดตั้งแล้ว

en: Congratulations, you installed @drupal!
th: ขอแสดงความยินดี คุณติดตั้ง @drupal สำเร็จแล้ว!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
th: อ่านข้อความด้านบนก่อนเยี่ยมชม<a href="@url">เว็บไซต์ใหม่ของคุณ</a>

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
th: <a href="@url">เยี่ยมชมเว็บไซต์ใหม่ของคุณ</a>
