MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (49 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Images
tr: Resimler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Description
tr: Açıklama

en: more
tr: daha fazla

en: Currency
tr: Para birimi

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: All
tr: Tümü

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: Price
tr: Fiyat

en: Desc
tr: Azalan

en: Code
tr: Kod

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Reference
tr: Kaynak

en: The specified passwords do not match.
tr: Belirtilen parolalar eşleşmiyor.

en: Product
tr: Ürün

en: Products
tr: Ürünler

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Installed %module module.
tr: %module eklentisi kuruldu.

en: View panes
tr: Panelleri gör

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Congratulations, you installed @drupal!
tr: Tebrikler, @drupal'ı yüklediniz!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
tr: <a href="@url">Yeni sitenizi</a> ziyaret etmeden önce yukarıdaki iletileri gözden geçirin.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
tr: <a href="@url">Sitenizi ziyaret edin</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
tr: Dili URL'den (yolun etki alanı ya da önekinden) belirle.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
tr: Bir çok sitede kullanılan ve genellikle üst gezinti menüsünde bulunan <em>Ana</em> menü sitenin ana bölümlerini gösterir.

en: All of your projects are up to date.
tr: Bütün projeleriniz güncel.

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Default store currency
tr: Mağazanın varsayılan para birimi

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
