MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Code
am: ኮድ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
