MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Reference
az: Istinad

en: The specified passwords do not match.
az: Göstərilən parollar uyğun gəlmir.

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.

en: Congratulations, you installed @drupal!
az: Təbriklər, siz @drupal quraşdırdınız!
