MaPS Commerce (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Currency
ca: Moneda

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: All
ca: Tot

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Price
ca: Preu

en: Code
ca: Codi

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Reference
ca: Referència

en: The specified passwords do not match.
ca: Les contrasenyes no coincideixen.

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Masquerade
ca: Enmascara't

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Installed %module module.
ca: S'ha instal·lat el mòdul %module.

en: Congratulations, you installed @drupal!
ca: Felicitats, heu instal·lat el @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ca: Reviseu els missatges anteriors abans d'anar al <a href="@url">vostre nou lloc</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ca: <a href="@url">Aneu al vostre nou lloc</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
ca: Determina la llengua a partir de la URL (Prefix del camí o domini).

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: All of your projects are up to date.
ca: Tots els vostres projectes estan al dia.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Master
ca: Mestre
