MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Currency
et: Valuuta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: All
et: Kõik

en: Price
et: Hind

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Reference
et: Viide

en: The specified passwords do not match.
et: Sisestatud paroolid ei kattu.

en: Product
et: Toode

en: Products
et: Tooted

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Masquerade
et: Maskeering

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Installed %module module.
et: Moodul %module on paigaldatud.

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Congratulations, you installed @drupal!
et: Palju õnne, @drupal on nüüd paigaldatud!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
et: Vaata sõnumid üle enne <a href="@url">uue saidi</a> külastamist.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
et: <a href="@url">Külasta oma uut veebisaiti</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
et: Tuvasta keel URL-ist (teekonna prefiks või domeen).

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: All of your projects are up to date.
et: Kõik projektid on ajakohased.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Default store currency
et: Poe vaikimisi valuuta

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
