MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: All
eu: Guztiak

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: The specified passwords do not match.
eu: Emandako pasahitzak ez datoz bat.

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Installed %module module.
eu: %module modulua instalatu da.

en: Congratulations, you installed @drupal!
eu: Zorionak, @drupal instalatu duzu!

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
eu: <a href="@url">Zure webgune berria bisitatu</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
eu: Zehaztu hizkuntza URL-aren bitartez (bidearen aurrizki edo domeinua).

en: All of your projects are up to date.
eu: Proiektu guztiak eguneratuta daude.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Asc
eu: Goraka
