MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (54 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Images
fi: Kuvat

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Currency
fi: Valuutta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: All
fi: Kaikki

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Price
fi: Hinta

en: Code
fi: Koodi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Reference
fi: Viittaus

en: The specified passwords do not match.
fi: Salasanat eivät vastaa toisiaan.

en: Promotions
fi: Promootiot

en: Product
fi: Tuote

en: Products
fi: Tuotteet

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Installed %module module.
fi: Asennettiin %module moduuli.

en: Configure store
fi: Muokkaa kauppaa

en: View panes
fi: Näkymäpaneelit

en: Congratulations, you installed @drupal!
fi: Onnittelut, @drupal asennettiin onnistuneesti!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
fi: Tarkista yllä näkyvät viestit ennen kuin siirryt <a href="@url">uudelle sivustollesi</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
fi: <a href="@url">Käy uudella sivustollasi</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
fi: Määrittele kieli verkko-osoitteen perusteella (Polun etuliite tai domain).

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fi: <em>Päävalikkoa</em> käytetään usein esittämään sivuston pääalueet, valikko esitetään usein esimerkiksi navigointipalkin yläpuolella.

en: All of your projects are up to date.
fi: Sivusto on ajantasalla ja eikä vaadi päivitystä.

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Default store currency
fi: Kaupan oletusvaluutta

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Master
fi: Isäntä

en: Importing content.
fi: Sisällön tuonti.

en: Flushed caches.
fi: Tyhjennettiin välimuistit.

en: Installed the default theme.
fi: asennettiin oletusteema.

en: Configured localization.
fi: Asetettu paikallisuus.

en: Let's Get Started!
fi: Aloitetaan!

en: Privacy Policy Summary
fi: Yksityisyyden suojaehtojen yhteenveto

en: I agree to the Privacy Policy and User Agreement
fi: Hyväksyn käyttöehdot ja yksityisyyden säännöt
