MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Installed %module module.
ht: Instale %module modil.

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont
