MaPS Commerce (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (43 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Images
oc: Imatges

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Currency
oc: Devisa

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: All
oc: Tot

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Code
oc: Còde

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: The specified passwords do not match.
oc: Los senhals son pas identics.

en: Product
oc: Produit

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Installed %module module.
oc: Lo modul %module es estat installat.

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: Congratulations, you installed @drupal!
oc: Felicitacions, avètz installat @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
oc: Mercé de tornar legir los messatges seguents abans d'anar visitar <a href="@url">vòstre novèl site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
oc: <a href="@url">Visitatz vòstre novèl site</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
oc: Determina la lenga a partir de l'URL (prefix de camin o nom de domeni).

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: All of your projects are up to date.
oc: Totes vòstres projèctes son a jorn.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître
