MaPS Suite (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Published
kk: Жарияланған

en: Profile
kk: Профиль

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: The specified title is already in use.
kk: Көрсетілген тақырып бұрыннан қолданыста.
