MaPS Suite (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (71 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Version
ca: Versió

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: link
ca: enllaç

en: Continue
ca: Continua

en: Options
ca: Opcions

en: Ignored
ca: Ignorada

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: here
ca: aquí

en: Attributes
ca: Atributs

en: Profile
ca: Perfil

en: Process
ca: Processa

en: filters
ca: filtres

en: Property
ca: Propietat

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Condition
ca: Condició

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Negate
ca: Nega

en: profile
ca: perfil

en: options
ca: opcions

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Translatable
ca: Traduïble

en: Profiles
ca: Perfils

en: Mapping
ca: Associacions

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Update mode
ca: Mode d'actualització

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Parent id
ca: Id del pare

en: Publication
ca: Publicació

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Expand all
ca: Ampliar tot

en: Collapse all
ca: Reduir tot

en: Media settings
ca: Paràmetres del mèdia

en: Text format
ca: Format del text

en: profiles
ca: perfils

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Media types
ca: Tipus de mèdia
