MaPS Suite (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (46 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Version
km: កំណែ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Continue
km: បន្ត

en: Options
km: ជម្រើស

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: profile
km: ទម្រង់

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
