MaPS Suite (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (41 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: link
mn: холбоос

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Revert
mn: Буцаах

en: profile
mn: хувийн мэдээлэл.

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: Translatable
mn: Орчуулах боломжтой

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
