MaPS Suite (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (53 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Continue
az: Davam et

en: Options
az: Seçimlər

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Default language
az: Defolt dil

en: Condition
az: Vəziyyət

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Revert
az: Qaytarma

en: Negate
az: İnkar et

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Global
az: Qlobal

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Media settings
az: Media parametrləri

en: Text format
az: Mətn formatı
