MaPS Suite (7.x-2.2) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Mapping
br: Kartennadurezh
