MaPS Suite (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (66 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Version
lv: Versija

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Continue
lv: Turpināt

en: Options
lv: Iespējas

en: Published
lv: Publicēts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Profile
lv: Profils

en: filters
lv: filtri

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Condition
lv: Nosacījums

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Email Subject
lv: Epasta temats

en: profile
lv: profils

en: options
lv: opcijas

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Global
lv: Globāls

en: Profiles
lv: Profili

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Backtrace
lv: Izsekošana

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Update mode
lv: Atjaunināšanas režīms

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Media settings
lv: Multivides iestatījumi

en: Text format
lv: Teksta formāts
