MaPS Suite (7.x-2.2) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
