MaPS Suite (7.x-2.21) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Condition
hy: Վիճակ

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Translatable
hy: Թարգմանվող

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
