MaPS Suite (7.x-2.21) - en to nn translation catalogue (32 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Continue
nn: Hald fram

en: Published
nn: Publisert

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Default language
nn: Standard språk

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Text format
nn: Tekstformatering
