MaPS Suite (7.x-2.21) - en to sk translation catalogue (73 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Version
sk: Verzia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Ignored
sk: Ignorovaný

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Normal
sk: Normálny

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Profile
sk: Profil

en: filters
sk: filtre

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Condition
sk: Podmienka

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Negate
sk: Negácia

en: Email Subject
sk: Predmet e-mailu

en: profile
sk: profil

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Translatable
sk: Prekladateľný

en: Variables
sk: Premenné

en: Global
sk: Globálny

en: Profiles
sk: Profily

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Backtrace
sk: Spätné sledovanie

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Local
sk: Lokálny

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Update mode
sk: Spôsob aktualizácie

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Parent id
sk: Nadradené id

en: Directory path
sk: Cesta k priečinku

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Text format
sk: Textový formát

en: profiles
sk: profily

en: Media types
sk: Typy médií
